fbpx

Zabójstwa w butiku ULTIMO – Beata Pasik na wolności!

Dzięki staraniom adw. Sylwii Kamińskiej Pani Beata Pasik jest na wolności. Sprawa zabójstwa w butiku ULTIMO na Nowym Świecie elektryzowała opinię publiczną.

Od samego początku w sprawie pojawiało się wiele sprzeczności, a mimo to Pani Beata Pasik została skazana za zabójstwo.

Po długiej walce adw. Sylwii Kamińskiej Pani Beata Pasik została zwolniona z zakładu karnego. Teraz pozostaje walka o oczyszczenie Beaty Pasik z zarzutów.

Więcej na ten temat możecie Państwo zobaczyć w reportażu TVN – Superwizjer.

LINK do reportażu

Skontaktuj się z naszymi prawnikami

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a odezwiemy się do Ciebie

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Wskazanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania z Tobą kontaktu i ustalenia zasad ewentualnej współpracy. Zgoda dotyczy danych osobowych przekazanych w zgłoszeniu, w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu oraz innych danych wskazanych w treści przesłanej wiadomości.
W związku z powyższym Kancelaria Tributum stanie się Administratorem Twoich danych osobowych. W każdej chwili masz prawo wycofać udzieloną nam zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu. Twoją zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: lp.mutubirt-airalecnak@oruib. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Nasz blog

Najnowsze wpisy i aktualności