fbpx

Kancelaria Tributum

O nas

Nasza historia

Kim jesteśmy?

Jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach, świadczącymi kompleksową obsługę prawną dla naszych Klientów. Do ich grona należą podmioty różnych branż i wielkości – od dużych spółek po przedsiębiorców jednoosobowych.

Doświadczenie to pozwala nam na poznanie i zrozumienie warunków prowadzenia biznesu oraz wsparcie go, by mógł się rozwijać bezpiecznie.

Wieloletnia współpraca tymi samymi firmami oraz fakt, że jesteśmy polecani przez naszych klientów jest dla nas potwierdzeniem najwyższych standardów w obszarze wiedzy i relacji z Klientem.

Od kilkunastu lat optymalizujemy biznesy naszych klientów, rozwiązujemy ich problemy prawne, tak by Oni mogli się skupić na tym na czym się znają najlepiej – na swoim biznesie.

Nie boimy się niestandardowych i nowatorskich rozwiązań, opracowywanych w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku.

Współpracując z nami możemy Ci obiecać, że:
• szukamy rozwiązań, nie problemów,
• nie lubimy odpowiedzi „to zależy”,
• rzetelnie informujemy o ryzyku oraz możliwych rozwiązaniach,
• znamy się na tym co robimy,
• całkowita poufność,

Łącznie ponad

30+

lat doświadczenia w doradztwie

Doświadczeni prawnicy

5+

w różnych obszarach specjalizacji

O nas

Co nas wyróżnia?

Szerokie widzenie i głębokie rozumienie biznesu

Wieloletnie doświadczenie i sprawdzony zespół osób, specjalistów w swojej dziedzinie, pozwala nam doradzać biznesom różniącym się nie tylko profilem, ale też skalą prowadzonej działalności.

Wspierając Klientów wskazujemy im najkorzystniejsze rozwiązania, informujemy o realnych ryzykach i zagrożeniach, rozwiązujemy problemy.

Zespół

Od samego początku stawiamy na specjalizację, by móc jak najlepiej pomóc danym obszarze. Działając w ramach zespołu kancelarii mamy możliwość wspierać Klientów kompleksowo na najwyższym poziomie.

Kompleksowa obsługa Klienta

Dla naszych Partnerów świadczymy szeroko pojęte doradztwo z różnych dziedzin prawa, wdrażamy restrukturyzacje biznesowe i optymalizacje podatkowe, piszemy dla nich umowy oraz opiniujemy te już zawarte, informujemy o zmianach legislacyjnych, uczestniczymy w negocjacjach biznesowych, nadzorujemy realizowane przez nich projekty od strony prawnej, prowadzimy szkolenia oraz reprezentujemy ich w sądzie. Jesteśmy przekonani, że daje im to dużą wartość, ponieważ w jednym miejscu mogą zostać kompleksowo obsłużeni, a sami skupiają się na biznesie. Kwestie prawne i podatkowe zostawiają nam.

Racjonalne wynagrodzenie

Nasze stawki ustalane są indywidualnie, w zależności od stopnia złożoności sprawy oraz możliwości finansowych Klienta. Chcemy być transparentni i w ten sposób budować wzajemne zaufanie, dlatego też z góry staramy się określać nasze wynagrodzenie, żeby Klient miał poczucie, że wie na jakich warunkach będzie przebiegała współpraca. Korzystamy na co dzień z szeregu narzędzi informatycznych, które ułatwiają nam pracę i przyśpieszają ją znacznie, co przekłada się wprost na racjonalizację kosztów naszej pracy z korzyścią dla Klientów.

Kancelaria online

Świadczymy nasze usługi za pomocą platformy komunikacji informatycznej, jesteśmy dostępni dla naszych Klientów on-line. Na co dzień praktykujemy videokonferencje. Bez względu na odległość, pozostajemy stale do dyspozycji naszych Klientów.

Nasi prawnicy

Partnerzy

Dążymy do tego, aby nasi Klienci otrzymywali jak najlepsze wsparcie w zakresie wyzwań związanych z prawem w biznesie, niezależnie od wielkości firmy. Każdy ma prawo do doskonałej obsługi.

Tomasz Konczewski

Radca prawny, partner

Sylwia Kamińska

Adwokat partner

Nasza kancelaria

Rozwiązujemy kompleksowe zagadnienia prawne w wielu dziedzinach

Naszym celem jest stworzenie kancelarii, która koncentruje się na dostarczaniu praktycznych i biznesowych rozwiązań w zagmatwanym systemie prawno-podatkowym.

Cel ten realizujemy każdego dnia, wspierając naszych klientów w rozwoju i rozwoju ich firm.

Chcemy, aby usługi prawne dawały im wartość i pozwalały się rozwijać.